CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - Nowości

Jolanta Kaczan

Triple Palm Meneger CaliVita ® International


Rozumiem, że skoro tutaj jesteś, to poszukujesz informacji, lub odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące zdrowia.


Od 23  lat zajmuję się profilaktyką zdrowia.

  Jestem dietetykiem, w związku z tym, wiem, jak ważne jest prawidłowe odżywianie i dostarczenie każdej komórce ciała, wszystkich niezbędnych składników odżywczych.


Niestety, ludzie często bardziej martwią się jakością wlewanego do baku auta paliwa, niż jakością pożywienia, które sami zjadają. A to,w wielu przypadkach, gdy przyjrzymy się etykietom na produktach, okazuje się nafaszerowane wszelkiej jakości konserwantami, polepszaczami, związkami poprawiającymi smak i kolor. Jednym słowem to, co powinno dawać nam zdrowie i energię, dostarcza nam śmieci i toksyn, w efekcie czego nasze komórki, tkanki i wreszcie narządy zaczynają nieprawidłowo pracować, co często doprowadza do poważnej choroby.


23 lat temu podjęłam współpracę z Firmą CaliVita International, która jest producentem i dystrybutorem naturalnych suplementów diety. To był strzał w dziesiątkę, ponieważ właśnie tu znalazłam to, czego potrzebuję: witaminy, składniki mineralne, ekstrakty roślinne. I wszystko bez konserwantów, z atestami, bezpieczne i skuteczne.


Jestem osobą zamężną, mam dwoje dorosłych dzieci i troje wnucząt:  Kasię, Małgosię i Piotra.

Mnie i mojej rodzinie wydawało się, że żyjemy normalnie, że odżywiamy się prawidłowo i niczego nam nie brakuje. Jednak codziennym moim atrybutem były krople do nosa i tabletki od bólu głowy , a dzieci- antybiotyki ,ponieważ bardzo często chorowały na infekcje górnych dróg oddechowych.

Tylko mąż był zdrowy, do czasu kiedy zaczął odczuwać objawy przepracowania.


Całkiem przypadkiem spotkałam Małgosię - osobę dla mnie zupełnie obcą. Pokazała mi produkt, który mnie bardzo zainteresował. Zaufałam jej. Umówiłyśmy się, że zorganizuję u siebie w domu prezentację, a ona pokaże mi i moim gościom jeszcze inne produkty. I tak też się stało.

Byłam zafascynowana.


Jako, że mam wykształcenie medyczne i 24 lata przepracowałam w szpitalu, mając na co dzień kontakt z chorymi ludźmi, zaraz zapaliła mi się w głowie lampka i pomyślałam sobie, że wspaniale byłoby, gdybym mogła pomóc sobie, swojej rodzinie i wielu osobom w uzyskaniu lepszego samopoczucia, lub zdrowia.


Zainteresowałam się tymi naturalnymi preparatami firmy CaliVita ® International.

Zaczęłam je stosować. Na pozytywne efekty nie trzeba było długo czekać.

Chłonęłam wiedzę o produktach, ich właściwościach i zastosowaniu ze wszystkich możliwych źródeł.


Zawsze lubiłam się uczyć. Teraz również pogłębiam swoją wiedzę poprzez czytanie literatury z zakresu zdrowia, odżywiania, psychologii, biznesu, motywacji, i in. Uczestniczę w szkoleniach z lekarzami, bywam na seminariach dla liderów i menadżerów, a także uczestniczę w Konferencjach Naukowych organizowanych systematycznie przez CaliVita® International, na których mówcami byli specjaliści z różnych dziedzin, m.in.:


prof.dr n. med.ValeriaSzedlak- Vadocz

 • Przewodnicząca Zespołu Doradców Medycznych CaliVita International
  Specjalista biochemii klinicznej, medycyny nuklearnej i patofizjologii klinicznej
 • prof.zw.dr hab.n. med. Światosław Ziemlański
  Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie
 • prof.dr hab. n .med. Zbigniew Wronkowski
  Prezes Polskiego Komitetu Zwalczania Raka Centrum Onkologii Instytut Marii Skłodowskiej -Curie
 • prof.dr n.med. Piotr Heczko
  Kierownik Instytutu Mikrobiologii Collegium Medicum UJ w Krakowie
 • dr n. med. Danuta Broniarczyk- Pawłowska
  Specjalista położnictwa i ginekologii, akupunktury, refleksologii, medycyny chińskiej, medycyny holistycznej oraz żywienia człowieka i promocji zdrowia
 • dr n. med. Stanisław Mrozicki
  Ordynator Oddziału Urologicznego V Wojskowego Szpitala Klinicznego w Krakowie
 • prof.dr n. med. Adam Dziki
  Kierownik Kliniki Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej UM w Łodzi
  Konsultant Wojewódzki ds. Chirurgii Ogólnej.
  Prezes Łódzkiego Oddziału Towarzystwa Chirurgów Polskich
 • prof.dr hab. med. Jacek Suzin
  Dyrektor Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala im.Madurowicza w Łodzi
  I Katedra Ginekologii i Położnictwa UM w Łodzi
 • prof.dr hab.inż. Ewa Cieślik -  profesor zwyczajny, doktor habilitowany nauk rolniczych w zakresie technologii żywności i żywienia czlowieka
 • lek. med. Małgorzata Miktus -  lekarz chorób płuc i medycyny pracy. Specjalista tradycyjnej medycyny chiń skiej

Dzisiaj, po 23. latach, mogę z czystym sercem powiedzieć, że współpraca z CaliVita ® International, to jedna z najlepszych i ważniejszych decyzji, jakie podjęłam w życiu.


Jesteśmy zdrowi, potrafimy cieszyć się życiem. Mamy też zdrowe i śliczne wnuczęta, które jeszcze przed narodzeniem korzystały z dobrodziejstwa preparatów CaliVita, bo zażywały je ich mamy w czasie ciąży - New Life, Omega 3 concentrate, Calcium Magnesium Plus.


Jeśli potrzebujesz mojej rady, proszę zadzwoń do mnie, tel.  608 138 935 lub napisz e- maila jolanta.kaczan@gmail.com

Jestem pewna, że wspólnie znajdziemy przyczynę Twojego problemu i  dobierzemy odpowiedni  preparat, byś mógł znów cieszyć się życiem.


Suplementy, które proponuję, posiadają  międzynarodowe atesty cGMP i FDA gwarantujące najwyższą jakość i bezpieczeństwo, są wytwarzane zgodnie z najwyższymi standardami stosowanymi w przemyśle farmaceutycznym. Produkty są wolne od GMO, zanieczyszczeń, metali ciężkich, jak również spełniają odpowiednie wymogi mikrobiologiczne. Spełniają wymogi określone w przepisach Unii Europejskiej, jak również posiadają pozytywne odpowiedzi na powiadomienia Głównego Inspektora Sanitarnego(GIS).


W życiu i w pracy stosuję zasady odżywiania zgodnego z grupą krwi wg.teorii dr Petera D”Adamo – wybitnego lekarza medycyny naturalnej, naukowca, wykładowcy.

Szerokie badania i testy kliniczne udowodniły związek między dietą , grupą krwi, zdrowiem ichorobą.


Połączenie tych dwóch metod :odżywiania i suplementacji daje bardzo dobre rezultaty.PAMIĘTAJMASZ MOŻLIWOŚĆ POWROTU DO ZDROWIAJeśli podjąłeś/ęłaś decyzję, że  chcesz poprawić swoje samopoczucie  lub zdrowie i  zastosować naturalne preparaty firmy CaliVita®International, to zapamiętaj mój numer - 0481200055– jest on potrzebny do wpisu do karty zgłoszenia, jako numer lub kod sponsora.

Jeśli mieszkasz w Polsce, możesz sam/a wypełnić Kartę Zgłoszenia - wejdź na: www.calivita.com.pl/registration/0481200055


Możesz również budować swój dochód pasywny i rozwijać biznes na zasadach MLM. Chętnie nawiążę współpracę z ludźmi, którzy chcą być zdrowi, chcą cieszyć się każdym dniem, chcą realizować swoje marzenia. Jeżeli jesteś przy tym wytrwały , pracowity, umiesz stawiać sobie cele, a później je realizować, to nasza współpraca na pewno da oczekiwane rezultaty. Kliknij - WSPÓŁPRACA

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.