CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - NowościOd 23 lat prowadzę działalność opartą na zasadach marketingu sieciowego - Multi Level Marketing(MLM) .
 Przed laty nie miałam pojęcia, co to takiego MLM, podjęłam jednak współpracę, bo spodobała mi się idea Firmy: ZDROWIE i NIEZALEŻNOŚĆ FINANSOWA.

MLM, to biznes,którego nie da zbudować się bez ludzi. To biznes relacji i zaufania.
 Istotą systemu MLM jest pozyskiwanie wielu konsumentów, którzy będą stosować nasze suplementy, a kiedy pokochają je, będą rekomendowali je swoim przyjaciołom i znajomym.

Biznes oparty na marketingu sieciowym nie jest nowym, ale obecnie przeżywa swój rozkwit. To świetny pomysł na pracę, szczególnie w tak niepewnych ekonomicznie czasach, przy tak dużym bezrobociu.
 Dzisiaj nikt nie może czuć się bezpiecznie na swojej posadzie, nawet osoby na wyższych stanowiskach są zwalniane z pracy na skutek redukcji etatu.

W MLM nikt Cię zwolnić nie może, możesz mieć lepsze, bezpieczne życie obfitujące w radość i przyjemności, poznajesz nowych ludzi, nikt Cię nie ogranicza, ile możesz zarobić, sam wyznaczasz sobie cele, sam sobie jesteś szefem, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz, przez to masz czas dla rodziny na wspólne wyjazdy i zabawę z dziećmi, osiągając kolejne sukcesy, wzrasta Twoje poczucie wartości, masz możliwość osobistego rozwoju, zdobycia nowej wiedzy i nowych umiejętności, masz możliwość pomagania innym.

 Ja to wiem, bo sama ten biznes tworzyłam, przeżywałam dni lepsze i gorsze, wzloty i upadki, a każde niepowodzenie dawało mi siłę do dalszej pracy.

  Uzyskałam poziom  Triple Palm Manager - TPM

Ty także możesz rozpocząć działalność na zasadzie MLM, ponieważ warunki rejestracji są przystępne dla każdego, umożliwiając łatwe przystąpienie do sieci.

 Wystarczy zakupić  produkt/ty o wartość 79 Punktów Handlowych, tj. za kwotę ok. 90 zł.

 Posiadamy ponad 100 produktów. Każdy znajdzie produkt lub produkty odpowiadające swoim potrzebom.

I nie ma tu znaczenia ile masz lat(musisz być pełnoletni), jakie masz wykształcenie, jak wyglądasz, czy skąd pochodzisz.

Jeśli jesteś gotowy/a na zmiany , zadzwoń tel. 608 138 935 lub napisz jolanta.kaczan@gmail.com

 Pokażę Ci i pomogę , tak jak pomogłam innym.
Pamiętaj jednak: Twoje życie, Twoje sukcesy są konsekwencją Twoich wyborów.
 To, do jakiego poziomu dojdziesz i co osiągniesz, zależy od Ciebie, Twojej chęci, zapału, sprecyzowania planów, wytrwałości i działania.
 

  Jako Klient możesz kupować preparaty po cenie detalicznej(cena klubowa + 33 % marży).

Myślę, jednak, że bardziej interesuje Cię zakup bez marży, po cenie klubowej, niższej.
Przystępując do Klubu, wybierasz osobę wprowadzającą. Osoba ta, to OPIEKUN/ SPONSOR.

  Jeśli chcesz samodzielnie dokonać rejestracji do Klubu CaliVita® International, a mnie wybierasz jako sponsora, wejdź proszę na stronę: www.calivita.com.pl/registration/0481200055

 Jako członek Klubu, masz możliwość korzystania z rabatów, zakupu pakietów promoc
yjnych, uczestniczenia w spotkaniach z lekarzami, brania udziału w obozach letnich na południu Europy, zwiedzania Polski i świata.Ze względu na to, że witryna ta powstała już jakiś czas temu i nie mogę dokonać niektórych zmian na mojej stronie,Formularz Rejestracyjny jest nieważny, a aktualne ceny produktów sprawdź w cenniku.

 Warunkiem uzyskania członkostwa jest zakup 1 lub kilka preparatów na jedną fakturę za kwotę ok. 90  zł czyli za min. 79 Punktów Handlowych (PH) lub więcej – zobacz aktualny cennik produktów.
Kiedy zakupisz na jedną fakturę produkty za 180 PH i kwotę ok. 200 zł - otrzymasz teczkę z pełną dokumentacją i katalogiem produktów.

Zanim wypełnisz formularz, zapoznaj się wcześniej z ofertą, abyś mógł wybrać odpowiedni dla siebie preparat.


 Otrzymujesz również możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu wiedzy o produktach, zdrowia i marketingu.

 Przy zakupach powyżej  400 PLN w okresie miesiąca, istnieje możliwość uzyskania dodatkowego rabatu od 4% - 21 %, w zależności od kwoty zakupu.

Wierzę, że jesteś osobą przedsiębiorczą. Rekomenduj produkty swoim znajomym bliższym i dalszym - zbuduj w ten sposób swoją strukturę. Zakupy osób z Twojej grupy, liczone są do Twojego obrotu. Stwarza Ci to możliwość uzyskania coraz wyższych poziomów w Planie Marketingowym CaliVita ® International, co daje Ci niczym nieograniczone możliwości zarabiania pieniędzy.

ZAPAMIĘTAJ!!!

Członek Klubu CaliVita ®   kupuje co chce, kiedy chce i w ilościach, jakie mu odpowiadają.
TUTAJ NIE MA ŻADNEGO PRZYMUSU!!!

Sponsor pomaga Ci budować Twój biznes, pomaga dobrać produkty, ich dawkowanie.
Jednak osiągnięcie sukcesu przede wszystkim zależy od Twojego osobistego zaangażowania i wkładu pracy.

Jeżeli decydujesz się zostać Członkiem Klubu CaliVita ®, a mnie wybierasz, jako sponsora, jest mi bardzo miło. Dołożę wszelkich starań, abyś mógł powiedzieć, że podjąłeś słuszną decyzję.

  Zapamiętaj mój nr 0481200055.
Jeśli chcesz, abym to ja dokonała zgłoszenia  w Twoim imieniu,zadzwoń 608 138 935. Będą potrzebne Twoje dane, abyś mógł uzyskać swoją Kartę Klienta CaliVita ® International.

 Zamówione przez Ciebie produkty wraz z materiałami informacyjnymi, dostarczone zostaną na podany przez Ciebie adres, poprzez kuriera DHL. Zapłacisz przy odbiorze.


Przystępując do Klubu CaliVita ®, możesz od razu kupić naturalne preparaty firmy CaliVita ® po cenach Klubowych.Formularz rejestracji dla nowych Klubowiczów z Polski ( wszystke pola obowiązkowe):
Imię i Nazwisko
PESEL (11 cyfr )
Kod pocztowy, poczta, miejscowość
Ulica, nr domu, nr mieszkania
E- mail
Telefon kontaktowy
(kierunkowy + nr tel., lub komórkowy )
Adres korespondencyjny
(jeżeli jest inny niż adres zameldowania )
[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.