CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - NowościOd kilkunastu lat pracuję w  marketingu sieciowego - MLM . Moim partnerem biznesowym jest CaliVita ® International.

 Jestem dietetykiem,  propaguję zdrowie i zdrowy styl życia, jestem niezależnym dystrybutorem naturalnych suplementów diety. Cieszy mnie to, że preparaty są bezpieczne, czyste biologicznie, są najwyższej jakości, mają bardzo dobrą przyswajalność i dobrze wchłaniają się. O d 1997 roku  mamy pozwolenie na legalną sprzedaż w Polsce poza siecią aptek.

Biznes oparty na marketingu sieciowym nie jest nowym, ale obecnie przeżywa swój rozkwit. To świetny pomysł na pracę, szczególnie w tak niepewnych ekonomicznie czasach, przy tak dużym bezrobociu.
 Dzisiaj nikt nie może czuć się bezpiecznie na swojej posadzie, nawet osoby na wyższych stanowiskach są zwalniane z pracy na skutek redukcji etatu.

MLM to  także  sposób osiągania finansowej niezależności. Nikt Cię nie ogranicza, ile możesz zarobić, sam wyznaczasz sobie cele, które realizujesz sam lub ze swoją strukturą. Sam sobie jesteś szefem, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz.

 Ja to wiem, bo sama ten biznes tworzyłam, przeżywałam dni lepsze i gorsze, wzloty i upadki, a każde niepowodzenie dawało mi siłę do dalszej pracy.

  Uzyskałam poziom  Triple Palm Manager - TPM

Ty także możesz rozpocząć działalność na zasadzie MLM. Pomogę Ci, tak jak pomogłam innym. To, do jakiego poziomu dojdziesz i co osiągniesz, zależy od Ciebie, Twojej chęci, zapału, sprecyzowania planów, wytrwałości i konsekwencji działania.
 Możesz wejść na inną moją  stronę: www.dieta.mycali.biz Tam, w zakładce biznes uzyskasz więcej informacji na nurtujące Cię pytania.

                                       Możesz dokonać wyboru: zostać Klientem lub Konsumentem?

Kim jest KLIENT?
Klient kupuje preparaty po cenie sprzedaży -  detalicznej (cena klubowa + 33 % marży) od osoby, która jest członkiem Klubu Konsumenckiego CaliVita ® International.

Często dowiaduje się o preparatach od znajomych i w podobny, jak oni  sposób, je stosuje.  O nowościach, które wchodzą na rynek, dowiaduje się z tzw." drugiej ręki", nie korzysta z promocji.

 Klient często zniechęca się zbyt szybko, ponieważ nie widzi efektów zdrowotnych. Gdyby miał kontakt z osobą kompetentną, dowiedziałby się, że przecież każdy z nas jest inny, każdemu należy dobrać inny zestaw produktów w zależności do potrzeb i każdy z nas musi sobie dać czas na zdrowienie (od 3 nawet do 6 miesięcy).
 W organizmie nic nie może się dziać szybko. Substancje naturalne działają powoli, ale docierają do przyczyny choroby. Dopiero po upływie tego czasu można zauważyć widoczną poprawę stanu zdrowia.

Kim jest KONSUMENT?
Jest to osoba, która ma Kartę Klubu CaliVita ® International i dzięki temu kupuje wszystkie preparaty z oferty, po cenie klubowej 33% niższej.  Ma możliwość również zakupu pakietów promocyjnych.

Konsument zostaje zapisany do Klubu Konsumenckiego z własnej woli, przez osobę, która zainteresowała go produktami, lub prowadzeniem własnego biznesu zgodnie z zasadami MLM.
Osoba wprowadzająca – to SPONSOR.

                                                    Rejestracja 0n-line

Jeśli chcesz kupować taniej
  - i od razu zarejestrować się On -line w Klubie CaliVita ® - wybierz z menu na stronie głównej tej witryny" Jak wstąpić do Klubu" , a następnie przejdź do  formularz zgłoszeniowy .

 Warunkiem uzyskania członkostwa jest zakup 1 lub kilka preparatów na jedną fakturę za kwotę ok. 90 - 100 zł czyli za min. 79 Punktów Handlowych (PH) lub więcej – zobacz cennik produktów.

Zanim wypełnisz formularz, zapoznaj się wcześniej z ofertą, abyś mógł wybrać odpowiedni dla siebie preparat.

Jako członek Klubu, otrzymujesz bezpłatnie wszystkie niezbędne materiały do pracy, tzw.  starter, a w nim:
-  imienną kartę z osobistym numerem członkowskim,
-  czasopismo CaliNews,
-  katalog produktów,
- materiały informacyjne
-  cennik
- długopis firmowy


 Otrzymujesz również możliwość uczestnictwa w szkoleniach z zakresu wiedzy o produktach, zdrowia i marketingu.

 Przy zakupach powyżej  400 PLN w okresie miesiąca, istnieje możliwość uzyskania dodatkowego rabatu od 4% - 21 %, w zależności od kwoty zakupu.

Wierzę, że jesteś osobą przedsiębiorczą. Rekomenduj produkty swoim znajomym bliższym i dalszym - zbuduj w ten sposób swoją strukturę. Zakupy osób z Twojej grupy, liczone są do Twojego obrotu. Stwarza Ci to możliwość uzyskania coraz wyższych poziomów w Planie Marketingowym CaliVita ® International, co daje Ci niczym nieograniczone możliwości zarabiania pieniędzy.

ZAPAMIĘTAJ!!!

Członek Klubu CaliVita ®   kupuje co chce, kiedy chce i w ilościach, jakie mu odpowiadają.
TUTAJ NIE MA ŻADNEGO PRZYMUSU!!!

Konsument ma opiekuna- sponsora, który daje mu wsparcie w budowie własnego biznesu oraz w doborze produktów i ich dawkowaniu.
Jednak osiągnięcie sukcesu przede wszystkim zależy od osobistego zaangażowania i wkładu pracy.

Do Ciebie należy decyzja czy chcesz zostać Klientem czy Konsumentem.

Jeżeli decydujesz się zostać Członkiem Klubu CaliVita ®, a mnie wybierasz, jako sponsora, jest mi bardzo miło. Dołożę wszelkich starań, abyś mógł powiedzieć, że podjąłeś słuszną decyzję.

  Zapamiętaj mój nr 0481200055, a teraz wypełnij Formularz rejestracji i wpisz swoje dane, potrzebne do dokonania wpisu do Klubu CaliVita ® International.

 Ja w Twoim imieniu prześlę te dane do firmy, a zamówione przez Ciebie produkty wraz z materiałami informacyjnymi, dostarczone zostaną na podany przez Ciebie adres, poprzez kuriera DHL. Zapłacisz przy odbiorze.

W związku z tym, że z przyczyn technicznych w formularzu nie ma miejsca na dodatkową korespondencję, proszę, abyś napisał do mnie e-maila, jaki produkt lub produkty wybrałeś na" start".


Wypełniając Formularz rejestracji zgłaszasz chęć zapisu do Klubu CaliVita ®, możesz od razu kupić naturalne preparaty firmy CaliVita ® po cenach Klubowych.

Ponadto otrzymasz GRATIS zestaw startowy: kartę stałego klienta z własnym numerem członkowskim, katalog produktów, czasopismo CaliNews, cennik, materiały informacyjne, długopis firmowy.

Formularz rejestracji dla nowych Klubowiczów z Polski ( wszystke pola obowiązkowe):
Imię i Nazwisko
PESEL (11 cyfr )
Kod pocztowy, poczta, miejscowość
Ulica, nr domu, nr mieszkania
E- mail
Telefon kontaktowy
(kierunkowy + nr tel., lub komórkowy )
Adres korespondencyjny
(jeżeli jest inny niż adres zameldowania )
[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.