CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - Nowości

Jak wzmacniam swój organizm

„ Jestem energoterapeutą. Przekazując energię innej osobie, tracę dużo swojej. Muszę więc szybko ją odzyskać. Wszystko zaczęło się od szukania czystych witamin i składników mineralnych, bez chemii. Poznałem Monikę, która jest teraz moim sponsorem. To od niej dowiedziałem się po raz pierwszy o produktach CaliVita i powiedziałem” to jest to, czego szukałem, znalazłem”.
 To są witaminy, które będą mnie wzmacniać i pomagać w wykonywanej pracy, ale także będę mógł pomagać osobom, z którymi się spotykam.

Codziennie zażywam Vital dla grupy krwi, Panax Ginseng , Vitalizer, Vit. C500, oczy wzmacniam Beta Karotenem. Czasami Vital wymieniam na Super Mega 50. Piję również ZenThonic, który dodaje mi sił, aby wszystko na czas załatwić. Od czasu mojego wstąpienia w poczet członków CaliVita minęło pół roku. Mam pewien zasób wiedzy (stale ją pogłębiam na spotkaniach z lekarzami), doświadczenia i jest mi coraz łatwiej podejmować decyzje .

CaliVita i jej złote preparaty - to lek na wszystko. Zmieniła całe moje życie, jestem spokojniejszy, mniej zabiegany, szczęśliwy. Dziękuję.”

Marek, lat 46

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.