CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - Nowości

JAK MIGRENA MOJEJ ŻONY POPRAWIŁA MI WZROK...

To oczywiście jest żart.

 

Ale... wszystko zaczęło się od migreny mojej żony, która coraz częściej jej dokuczała. W takich chwilach nic nie było w stanie jej pomóc.

W czerwcu ubiegłego roku spotkałem naszą znajomą - sąsiadkę mieszkającą kilka budynków dalej. Zdarzyło się to akurat w czasie trwającej od kilku dni migreny u mojej żony. Opowiedziałem jej o "aktualnym problemie". Nasza sąsiadka, pani H.W. "zaiskrzyła" chęcią pomocy. Opowiedziała mi o konieczności uzupełniania brakujących "elementów" w organizmie, niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania. Opowiedziała mi także o swoich własnych doświadczeniach z produktami CVI.

 

Postanowiłem, że musimy je wypróbować - ale najpierw sprawdziłem w internecie wszelkie informacje na ten temat, tzn. jakie produkty stosować w pewnych dolegliwościach i w jaki sposób należy je stosować. Po kilku dniach razem z żoną zaczęliśmy codziennie używać wiele z proponowanych przez CVI witamin, preparatów pochodzenia mineralnego, etc.

 

Na początku sierpnia zaczęliśmy używać także Luteinę - bo na internetowych stronach CVI były informacje na temat jej dobroczynnego wpływu na ostrość widzenia. A wiadomo - że po czterdziestce "ręce coraz bardziej rosną" i w końcu "gazetę najlepiej czyta się z balkonu, podczas gdy leży ona na trawniku przed domem"!

 

Od około 8-9 lat trudno było mi wypełnić bez okularów kartę parkingową w samochodzie, przeczytać menu w restauracji, nie mówiąc już o takich rzeczach, jak odczytanie terminów ważności na opakowaniach w sklepie, czy obcinaniu paznokci (co i w okularach bywało także problematyczne).

I nagle... w listopadzie "złapałem się" na tym, że BEZ PROBLEMU czytam bez okularów!!! Kolejny raz zdarzyło mi się to w styczniu br. Potem takie przypadki zaczęły się powtarzać coraz częściej!

 

 

Od kilku miesięcy nie używam okularów do czytania!!!

Obcinanie paznokci bez okularów stało się przyjemnością (a nie potwornym wysiłkiem)!!! W restauracji bez okularów mogę poczytać propozycje z menu!!! Nie mówiąc już o takich drobiazgach, jak wypełnienie w samochodzie karty parkingowej - oczywiście bez okularów!

... A co z migreną mojej żony? Od długiego czasu jest tylko "przykrym wspomnieniem". ODESZŁA!!! I niech nie wraca!

 

J. M. Częstochowa

Zródło: CaliNews styczeń 2006

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.