CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - Nowości

„Kołaczące” serce, uderzenia gorąca, nerwica, bezsenne noce

„ Mam 46 lat. Od wielu lat, jeszcze przed czterdziestką, wydeptywałam ścieżki do lekarzy i specjalistów – ciągle słaba i wyczerpana, z nawracającymi bólami głowy.
 Lekarze na podstawie wyników twierdzili, że wszystko jest w normie i nic mi nie jest.

 Próbując ratować się, kupowałam różne preparaty witaminowe i mineralne, nie uzyskując żadnych efektów.

Od dwóch lat było jeszcze gorzej. Pojawiło się wysokie, trudne do wyregulowania ciśnienie krwi, „ kołaczące” serce, nerwica, bezsenne noce, uderzenia gorąca i wszystkie dolegliwości przedmenopauzalne.


Wtedy wydawało mi się, że to jeszcze za wcześnie, bo miesiączki były w miarę regularne. Czułam się fatalnie. W dodatku od leków zaczął mi szwankować żołądek. Mój syn, widząc jak się męczę, zaproponował mi preparaty CaliVita.


Nie bardzo wierzyłam, że mi pomogą, ale jak to się mówi – tonący brzytwy się chwyta. Na początek sięgnęłam po Menopausal Formula i Coenzym Q10.


Pierwsze efekty zauważyłam po trzech tygodniach – unormowało się ciśnienie krwi, ustępowało kołatanie serca, sama zaczęłam budzić się rano wypoczęta.

Z tygodnia na tydzień było coraz lepiej. Stałam się spokojniejsza, ustąpiły uderzenia gorąca.


Dawki leków od ciśnienia zmniejszyłam o połowę. Byłam zachwycona. Sięgnęłam jeszcze po Noni, Ac-Zymes oraz Protect 4 Life.


Prawie przestała boleć mnie głowa. Dokuczliwe migreny, które występowały najczęściej w czasie miesiączki, zelżały.

Jestem bardzo szczęśliwa, czuję się, jak za dawnych lat. Czasami mam ochotę całować te preparaty, a najchętniej tych, którzy sprowadzili je do Polski.

Dziękuję Wam bardzo.”


Źródło” artykuł” CaliVita to jest to!” – Grażyna Iwanek, CaliNews, maj/ czerwiec 2008


[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.