CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - Nowości

Zaburzenia trawienia

„ Z nadejściem wiosny u wielu z nas często pojawia się uczucie” nadmiaru”.
 Zauważamy, że nosimy w sobie przeogromny balast toksyn, ubocznych produktów przemiany materii czy też zwiększoną ilość tkanki tłuszczowej.

 Od dłuższego już czasu prawdziwymi bestsellerami w mojej pracy są preparaty: Digestive Enzymes i Liquid Chlorophyll, które świetnie sobie radzą z tego typu problemami.

Digestive Enzymes, czyli kompleks synergicznie działających enzymów trawiennych, okazał się niezastąpionym produktem w większości poważnych zaburzeń trawiennych.


Mam tu na myśli wzdęcia, zaparcia lub biegunki, brak pęcherzyka żółciowego, naruszenie funkcji jelita cienkiego poprzez zabiegi chirurgiczne.


Innymi słowy, tradycyjne posiłki, jak i „ gastronomiczne szaleństwo” to czysta przyjemność przy korzystaniu z tego preparatu.

Wiele osób pragnie szybko odzyskać witalność, obudzić się rano wypoczętym, pełnym energii i zachować taki wigor na cały dzień.

Z tych właśnie powodów polecam zawsze Liquid Chlorophyll. Ponadto delikatne usuwanie toksyn przez chlorofilinę sprzyja utracie tkanki tłuszczowej.

Warto zaznaczyć, że reakcja organizmu na te suplementy jest szybka i właściwa. Czujemy się lekko i zdrowo.”


Źródło: artykuł” Pozbyć się balastu…” – Elżbieta Rogacka, CaliNews, maj/ czerwiec 2008


[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.