CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - Nowości

Cellulit

„Jako kosmetyczka często spotykam się z problemem cellulitu.

 Wiele klientek pyta mnie, jak poradzić sobie ze „ skórką pomarańczową”, ponieważ dotychczasowe metody, tj. dieta, ćwiczenia, zabiegi na ciało typu body wrap, nie dawały całkowicie zadowalających efektów.

Występowanie „ skórki pomarańczowej” może świadczyć o niewłaściwym usuwaniu końcowych produktów przemiany materii, dlatego tłumaczyłam im, że warto najpierw zadbać o „ czyste wnętrze”.


W styczniu bieżącego roku w ofercie CaliVita pojawił się Liquid Chlorophyll.


Zanim polecę moim klientom nowy produkt, zawsze staram się go najpierw wypróbować, dlatego zaczęłam stosować Liquid Chlorophyll dwa razy dziennie – 1 łyżeczkę na szklankę letniej wody, popijając małymi łykami pół godziny przed śniadaniem i taką samą dawkę przed kolacją.


Jednocześnie odżywiałam się zgodnie z grupą krwi oraz przyjmowałam Ac-Zymes w dawce 2 kapsułki na noc.


Efekty przeszły moje oczekiwania.


Najpierw zaczął oczyszczać się organizm, wystąpiła wysypka ( trwająca ok. 3 dni), potem zaczęły mi ropieć oczy. Przez kilka dni czułam się bardzo senna i osłabiona, dlatego zwiększyłam ilość spożywanej wody z 2 do 2,5 litra dziennie, aby ułatwić usuwanie toksyn z organizmu.


Już po 5 tygodniach kuracji zauważyłam, że skóra stała się gładka, jędrna, zmieniła kolor.


Wówczas zaczęłam polecać ten produkt klientkom. Początkowo u nich także występowały podobne objawy, ponadto zaobserwowały, że Liquid Chlorophyll działa jak słaby środek moczopędny, likwiduje nieprzyjemne zapachy( oddechu, ciała, potu, moczu, kału) oraz przynosi ulgę w przewlekłych zaparciach i wzdęciach.


Jedna z moich klientek odczuwała dość silne bóle głowy, ale przyznała się, że w tym okresie piła za mało wody. Po zwiększeniu ilości płynów oraz wprowadzeniu OxyMax (20 kropli rozpuszczonych w 250 ml wody) poczuła się zdecydowanie lepiej. Tak samo, jak u mnie, poprawił się wygląd skóry, a cellulit…po prostu zniknął. Wszystkie panie są zadowolone z efektu i polecają Liquid Chlorophyll swoim znajomym.

Serdecznie pozdrawiam, Aldona Supera, dyplomowana kosmetyczka, wizażystka (Brzeziny)”


Źródło: artykuł „Liquid Chlorophyll kontra cellulit!” - CaliNews, wrzesień/ październik 2007


[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.