CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - Nowości

Udar mózgu, astma oskrzelowa

„Pani Łucja lat 58, bardzo schorowana: astma oskrzelowa, dwukrotny obrzęk płuc, na dodatek tego wszystkiego udar mózgu.


Z oddziału neurologicznego przekazana na rehabilitację, która nie przyniosła znaczących efektów. „ Królestwem” pani Łucji stało się łóżko, pampersy i troskliwa opieka męża, który pod koniec stycznia zgłosił się do mnie z prośbą o pomoc.

Zmieniłam radykalnie dietę na zgodną z grupą krwi A.


Zaleciłam: Nopalin 3razy 2 tabl. godzinę przed jedzeniem, Protect 4 Life 3 razy 1 tabl., Liver Aid 3 razy 1 kaps., Coenzym Q10 3 razy 1 kaps.,  Omega 3 - 1 kaps. podczas obiadu, Triple Potency Lecithin 2 razy 1 kaps, Ac-Zymes 2 razy 2 kaps. i Spirulina Max 2 tabl. na noc.


Mąż Pani Łucji konsekwentnie przestrzegał diety i przyjmowania peparatów przez żonę. Po tygodniu chora już siadała w łóżku. Wypróżnienia wyregulowały się, a nawet stały się częstsze.


Stopniowo zmniejszałam Nopalin. Przez 2 miesiące chora schudła 8 kg, zaznaczając, że przy wzroście 158 cm ważyła 80 kg. Przeżyłam szok, kiedy w święta wielkanocne pani Łucja, jeszcze z pomocą męża przyszła złożyć mi życzenia.


Po sześciu miesiącach stała się już tak samodzielna, że codziennie wykonuje wraz z mężem kilometrowe spacery. Schudła już 20 kg tylko na diecie zgodnej z grupą krwi i codziennych spacerach.

Jest bardzo szczęśliwa, wdzięczna i pełna optymizmu. Dla takich chwil warto żyć!”


Krystyna Kłosowska, Śrem


[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.