CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - Nowości

Wzdęcia, uczucie przepełnienia i ciężkości.

„Mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Jestem pogodną i towarzyską osobą. Mam dużą rodzinę i wielu przyjaciół.


Uwielbiam nasze spotkania z okazji imienin, urodzin czy świąt. Zawsze jest wesoło, każdy stara się przynieść coś naprawdę pysznego. Niestety, jakiś czas temu myślałam, że mój piękny świat legł w gruzach. Problemy pojawiły się niepostrzeżenie.


Zaczęło mi przeszkadzać uczucie przepełnienia i ciężkości, nawet po zwyczajnym domowym jedzeniu. Czułam się senna i nie chciało mi się ruszać .Dokuczały mi częste wzdęcia, czasami nawet nudności.


Wyglądałam jakbym przytyła, choć waga tego nie wskazywała. Próbowałam sobie pomóc różnymi herbatkami i kropelkami, ale nie widziałam specjalnej poprawy. Miałam tego dość.


Postanowiłam zasięgnąć opinii mojego lekarza. Po długotrwałej diagnostyce stwierdził, że mam problemy z wątrobą i trzustką więc nakazał ścisłą dietę. Żadnych smażonych ani wędzonych potraw, fasola, groch, cebula – odpadają, nic ostrego ani tłustego.


Tak uciążliwa i niesmaczna dieta na dłuższą metę wydawała mi się nie do wytrzymania. Nawet ciastka na pocieszenie. Koszmar!!! To mnie zupełnie załamało. Non stop myślałam o tym, co chciałabym zjeść. Moje życie straciło smak. Nawet rodzinne przyjęcia przestały mnie cieszyć.


Na szczęście okazało się, że jest rozwiązanie.


Pewnego dnia odwiedziła mnie Lucyna, moja dawna sąsiadka, która współpracuje z CaliVita.

Nie widziałam jej od kilku lat i zauważyłam, że pomimo przekroczenia 50-tki, ma ciągle szczupłą figurę.


Zwierzyłam się jej z moich problemów i wtedy Lucyna wyjęła z torebki opakowanie z tabletkami.

Był to Digestive Enzymes – preparat zawierający enzymy trawienne.


Za jej namową spróbowałam i po krótkim czasie wiedziałam już, że znalazłam rozwiązanie mojego problemu. Od tej chwili odżyłam. Digestive Enzymes w naturalny sposób pomaga mi strawić to, co zjem, oszczędza moją wątrobę i trzustkę. W ten sposób likwiduje moje dolegliwości.


Początkowo przyjmowałam tabletki przy każdym posiłku, teraz – tylko, gdy zjem coś ciężkostrawnego. Nareszcie czuję się lekko i zdrowo. Znów z radością spotykam się z rodziną i przyjaciółmi.”

 


Źródło: artykuł” Czuję się lekko i zdrowo” – Elżbieta Tuniewicz,, Wrocław – CaliNews, lipiec/sierpień 2007


[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.