CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - Nowości

Stany zapalne przyzębia i jamy ustnej, przykry zapach z ust.

„W mojej praktyce lekarskiej zawsze nurtowała mnie myśl, żeby ograniczyć ilość stosowanych u pacjentów antybiotyków.


Od czasu kiedy zaczęłam polecać suplementy CVI w celach profilaktycznych zauważyłam, że zdecydowanie zmniejszyła się ilość wypisywanych przeze mnie recept na antybiotyki.

 

Chciałam podzielić się z Państwem moimi doświadczeniami, jakie uzyskałam stosując w ostatnim czasie płynny produkt o nazwie ZenThonic. Wykazuje on bardzo silne działanie antyoksydacyjne, które w połączeniu z innymi produktami przynosi wiele korzyści.

 

Młoda 32-letnia kobieta straciła 80% uzębienia. Ból i stany zapalne uniemożliwiły jej spożywanie pokarmów, miała anemię. Marzyła o odzyskaniu uśmiechu i pójściu do pracy, ale nie było mowy o protezie bez dotyku.


Zaleciłam 6 łyżek preparatu ZenThonic między posiłkami, Super Co Q10 Plus 2 razy dziennie 2 kapsułki po posiłku. Po tygodniu kuracji zmniejszył się ból i stan zapalny, można było przystąpić do zaplanowanej pracy. Po miesiącu z „ nowym” uśmiechem podpisała umowę o pracę.

 

Innym przykładem jest Pan w wieku 54 lat, który mimo sanacji jamy ustnej, cierpiał na przykry zapach z ust i stale nawracające opryszczki.


Nie pomogły płyny do płukania jamy ustnej, częste mycie zębów i guma do żucia. Zastosowałam ZenThonic w dawce 6 łyżek między posiłkami i Chelated Zinc 2 razy dziennie do ssania po jednej tabletce, Ac-Zymes 2 razy dziennie po dwie kapsułki rano i wieczorem na czczo.

Problem ustał po miesiącu kuracji. Zaleciłam kontynuowanie stosowania Ac-Zymes do 6 miesięcy.

 

Następnym przykładem jest 6-letni chłopczyk. We wczesnym dzieciństwie bardzo chorował i często stosowano antybiotyki. Matka skarżyła się, że już od roku nie śpi i zwolniła się z pracy.


Dziecko dusiło się w nocy i musiała podawać sterydy w aerozolu w celu przerwania napadu astmy.

Do tego dochodziły częste bóle zębów.


Analiza żywej kropli krwi wykazała grzybicę. Zastosowano kurację przeciwgrzybiczną: Ac-Zymes 2 razy dziennie po 3 kapsułki, ZenThonic 4 łyżeczki na czczo, Garlic Caps with Extra Parsley 2 razy dziennie po 1 kapsułce, ParaProtex w dawce narastającej według ulotki.


Dziecko po dwóch tygodniach kuracji przespało całą noc, bez konieczności stosowania sterydu w aerozolu.

Na kolejnych wizytach wyleczyliśmy zęby. Ból i napady duszności pojawiały się coraz rzadziej. Matka wróciła do pracy i ich życie pomału wróciło do normy…”

 


Źródło: artykuł lek. stom. Teresa Zwierzyńska – CaliNews , wrzesień 2006


[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.