CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - Nowości

Arytmia serca

„ Z powodu arytmii serca od wielu lat leczyłam się u kardiologa.
Zawsze przepisywał mi leki antyarytmiczne i rozrzedzające krew, które łącznie z wizytą stanowiły niemały wydatek finansowy.

 Dwa lata temu zaczęłam stosować preparaty CaliVita. Od roku czuję się tak dobrze, że za zgodą lekarza nie muszę już używać leków syntetycznych.

Badania wykazały taką poprawę pracy serca, że leki są zbyteczne (robię szczegółowe badania specjalistyczne 2 razy w roku).

Po konsultacji z lekarzem – konsultantem CaliVita stosuję Super Coenzyme  Q10 Plus 2 razy 1 kapsułkę po posiłku, na stałe Strong Bones 2 razy 1 kapsułkę między posiłkami i AC- Zymes, Witamin E 1 kapsułka po posiłku, C Plus oraz zawsze zestaw witaminowo- mineralny( zmiennie ) – Vital O , Mega Protect 4 Life, Smokerade, Full Spectrum czy Rhodiolin, który rewelacyjnie reguluje rytm serca.

Dwa razy w roku stosuję kurację Polinesian Noni Juice 2 razy dziennie po 30 ml. Przed rozpoczęciem lata Pure Yucca 2 razy 1 kapsułka pół godziny przed posiłkiem.

Zmieniłam dietę na zgodną z grupą krwi, czuję się zdrowa, wróciła mi energia życiowa i… wyglądam młodziej!”

Źródłó: Gabriela Długołęcka, Wrocław - na podst. artykułu” Powrót do formy”- Cali News-maj/czerwiec 2007

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.