CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - Nowości

Cukrzyca, otwarte rany na palcach stóp, miażdżyca, otyłość.

…„Pan lat 66, od wielu lat cierpiał na cukrzycę, miażdżycę oraz otyłość ( masa ciała 130 kg przy wzroście 180 cm).
 Z powodu miażdżycy - ostra faza niedokrwienna, na palcach obu nóg otwarte rany – miał wskazania do amputacji częściowej kończyn dolnych.

Płacz i rozpacz człowieka z perspektywą dalszego życia na wózku inwalidzkim. Chętnie wysłuchał mojej porady i zastosował ją! Podstawą w jego życiu była zmiana stylu życia, zwłaszcza diety, dostosowanej do grupy krwi.

 Na jego twarzy pozostawał ślad czerwonego nosa oraz widocznych drobnych naczyń krwionośnych, ponieważ w swoim życiu nie tylko był pracoholikiem, ale również nie odmawiał sobie goloneczki i ćwiarteczki.

Poleciłam:

Arginina Plus 3 x 3 tabl.( arginina pobudza wydzielanie tlenku azotu, wspomaga prawidłowe funkcjonowanie wątroby, uczestniczy w odtruwaniu organizmu z toksycznych produktów przemiany materii ),

  C Plus Flavonoids 3 x po 2 tabl.( unieczynnia wolne rodniki, a ponad to uelastycznia naczynia krwionośne ),

  Triple Potency Lecithin – 3 x dz. po 1 kaps.( rozpuszcza blaszkę miażdżycową i działa regenerująco na cały układ krwionośny).

  Koenzym Q 10 3 x dz. po 1 kaps.( regeneracja i paliwo do naszych komórek), ZenThonic 90 ml( 6 łyżek stołowych) dziennie z letnią wodą mineralną, popijane małymi łykami przez cały dzień( regeneracja komórek, zespół witamin i mikroelementów, redukcja wolnych rodników, poprawa przekazu między informacji między komórkami, itp.


Reakcja organizmu na podane suplementy diety była bardzo szybka. Po pierwsze – stopniowo ustępował ból chorych kończyn, ciśnienie krwi wracało do normy.
Po czterech tygodniach rany na nogach zabliźniły się, unormował się poziom cukru we krwi.”

Źródło: Na podst. artykułu „ Szybka reakcja”- Cali News maj 2006, Katarzyna Łączyńska-Dyzert

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.