CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - Nowości

Zwyrodnienie i bóle kręgosłupa, dyskopatia lędźwiowa.

„…W kwietniu zeszłego roku, zakupiłem urządzenie Bio-Harmonex.
Od wielu lat cierpiałem bowiem z powodu silnych bólów kręgosłupa, spowodowanych zwyrodnieniem kręgów szyjnych i dyskopatią lędźwiową. Nie mogłem chodzić, zawiązać sznurowadła w butach, chodziłem o lasce.

Po trzech tygodniach kuracji, odstawiłem laskę, zacząłem jeździć na rowerze, chodzić z wnukami na spacery i poruszać się, jak normalny, zdrowy człowiek.

Przez wiele lat cierpiałem, gdyż tkwiłem w nieświadomości, że istnieje coś tak wspaniałego, jak Bio- Harmonex i suplementy CaliVita.

O moim lepszym stanie zdrowia pochwaliłem się mojej siostrze, mieszkającej w Australii, która była jeszcze bardziej zniewolona przez chorobę kręgosłupa, nadciśnienie tętnicze, chorobę Parkinsona, cukrzycę – nie mogła wyjść z domu nawet do ogrodu, po mieszkaniu poruszała się za pomocą balkoniku.

 Ja mam 67 lat, siostra 70, a szwagier 86 – on też ledwo się poruszał. Oboje poprosili mnie, żebym zakupił im 2 urządzenia Bio- Harmonex  i preparaty odpowiednie do ich problemów ze zdrowiem.

Po dwumiesięcznym stosowaniu przez nich tego urządzenia, oboje mogli wychodzić z domu – nie tylko do ogrodu, ale także na spacery poza domem.

Od tamtej pory moja rodzina jest „ niewolnikami” produktów CaliVita i bardzo to sobie chwalimy.
 Nikt z nas trojga nie porusza się przy pomocy laski, ja jeżdżę na rowerze, byłem na zabawie sylwestrowej i wybieram się do siostry do Australii ( przy okazji,  zawiozę jej nowe preparaty CaliVita).

A wszystko to zawdzięczam właśnie doskonałemu oddziaływaniu produktów CaliVita na mój organizm.
Wszystkich niedowiarków zachęcam do kontaktu ze mną, a na dowód mojego doskonałego samopoczucia zapraszam na pieszą wycieczkę po Wrocławiu. A jest co zwiedzać!
Pozdrawiam! Z poważaniem, Janusz Kosiorek

Źródło: Na podst. artykułu” Znów mogę poruszać się jak zdrowy człowiek” – Cali News- wrzesień 2006r.

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.