CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - Nowości

Bóle stawów

Kobieta lat 32, grupa krwi „O”, odczuwająca silne bóle stawów z obrzękami, z powodu podejrzenia reumatoidalnego zapalenia stawów.

 Leczona była sterydami i lekami przeciwzapalnymi z miernym efektem.
Dodatkowo podczas leczenia dołączyły się dolegliwości żołądkowe i wątrobowe, pacjentka wymiotowała po lekach, a jej stan ciągle się pogarszał. W końcu pojawiła się depresja.

Kurację rozpoczęłam od diety zgodnej z grupą krwi (eliminacja pszenicy i nabiału), do której dołączyłam suplementy: Polinesian Noni – idealnie sprawdza się w schorzeniach reumatoidalnych, a kiedy po dwóch tygodniach stan pacjentki zaczął się poprawiać, włączono Shark Aid (w dawce 3x2 tabl. ) i Rhodiolin. Po 3 miesiącach stosowania wymienionych suplementów uzyskano wręcz spektakularną poprawę – pacjentka zaczęła uczęszczać na ćwiczenia ogólnorozwojowe. Planuje też kurs tańca.

Źródło: Cali Net info – grudzień 2006, lek. med. Łucja Węzowska – Świątczak (specjalista reumatolog)

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.