CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

CaliVita - Nowości

Grzybica, Candida, skóra

Moja historia choroby jest bardzo długa lecz postaram się w wielkim skrócie Państwu opisać to, jak wyglądały moje lata ''męki'' i proces leczenia aż do dnia odzyskania zdrowia.

 Przez wiele lat chorowałam na candidę ( Candida albicans ) czyli przerost drożdżaków w układzie pokarmowym a szczególnie w jelitach.

Objawiało się to wysypkami skórnymi,  pęknięciami w zgięciach łokciowych,  kolanowych i szyi .
Wraz z moim wzrostem nasilały się objawy, a skóra w coraz większym procencie była zajęta.

 W efekcie doszło do 95% uszkodzenia naskórka lecz tym razem były to juz ropnie, pęknięcia i rany otwarte, co utrudniało mi normalne funkcjonowanie, a diagnoza była wciąż jedna - alergia i atopowe zapalenie skóry.

 Aż w końcu trafiłam do lekarza, który nie leczył tylko objawów lecz znalazł wreszcie przyczynę.

 Wtedy  zaczęło się prawidłowe leczenie, a mianowicie zaczęliśmy od zmiany diety ( teraz odżywiam się zgodnie z moją grupą krwi ) , wyniszczania drożdżaków i intensywnego oczyszczania organizmu.

 W pierwszej fazie był to ParaProtex kilkakrotnie stosowany oczywiście, OxyMax,  Ac-Zymes , Polinesian NONI, Chelated Zinc, Vital do grupy krwi .

Cały program oczyszczania trwał dwa lata i choć nie było łatwo , a zwątpienie czasem przechodziło koło mnie jak ciemna chmura, to ja się nie poddałam chorobie, walczyłam jak lew i dziś mogę powiedzieć, że te dwa lata nauczyły mnie pokory ,wytrwałości, wiary w siebie i ludzi ,bo tylko dzięki nim trafiłam do CALIVITA i znalazłam to, co jest najcenniesze w życiu -  ZDROWIE.
 
Korzystając z okazji możliwości wypowiedzi, dziekuję wszystkim, którzy tak po prostu przyczynili się do mojego ocalenia, podnosili mnie na duchu w ciężkich chwilach  i dzielili się wiedzą. Szczególne podziękowania kieruję do mojej pani doktor, która  świetnie potrafi łączyć medycynę konwencjonalną
z holistyczną, a efekty jak Państwo widzicie są rewelacyjne .

Dziś jestem zdrowa, trzymam się diety zgodnej z grupą  krwi , a moim nieodłącznym przyjacielem jest Ac-Zymes . Suplementuję także witaminy i wreszcie mogę cieszyć się życiem, czerpać z niego pełną garścią, a moja skóra jest piękna i nie ma na niej śladu. Po chorobie pozostało już tylko wspomnienie.
Monika lat 32 gr. ''0''

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.