CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

Podwodne skarby

Wodna flora i fauna są nie tylko źródłem pięknych doznań wzrokowych, ale także źródłem cennych składników odżywczych, niezbędnych dla zdrowia – przyczyniają się bowiem do wspierania prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Ryby z zimnych mórz północnych m.in. łosoś, są znakomitych źródłem NNKT- Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych – typu omega 3, które są bardzo istotne dla właściwego rozwoju układu nerwowego i w prawidłowej pracy układu krążenia. Rekiny charakteryzują się niespotykanym zdrowiem. Chrząstka z rekina, przyjmowana jako suplement, wspiera prawidłowe funkcjonowanie stawów. Wodorosty - algi, stanowią znakomite źródło minerałów i innych składników odżywczych o idealnej kompozycji, m in. białka i żelaza, którego zawierają dużo więcej niż mięso - znakomite dla wegetarian.
Pełen opis grupy [ pokaż / schowaj ]

Shark Aid

Opis działania:

Chrząstka rekina. Badacze życia w środowisku morskim nazywają rekiny doskonałymi żywymi mechanizmami.
 Zwierzęta te już od 400 milionów lat istnieją na Ziemi w niezmienionej formie.
Jest ich ponad 200 gatunków i wyróżniają się tym, żę ich szkielet zbudowany jest wyłącznie z chrząstki - nie posiada żadnych części kostnych.

 Rekin nigdy nie śpi, nigdy nie odpoczywa i nigdy nie choruje na raka !

Na tę ostatnią cechę nauka zwróciła uwagę dopiera niedawno. Według pracy naukowej wydanej w 1983 r. przez dwóch badaczy ze znanego Massachusetts Institute of Technology (MIT ), chrząstka rekina zawiera substancję, która powstrzymuje rozwój sieci naczyń (angiogenezę ) dostarczających substancje odżywcze komórkom nowotworowym.
To właśnie przeciwdziała rozwojowi guzów .

Równocześnie na Uniwersytecie Harvarda odkryto , niezależnie od wyników badań MIT, że jeśli uda się ograniczyć angiogenezę, to można zapobiec rozwojowi nowotworu i metastazie ( tj. rozprzestrzenianiu się go na zdrowe tkanki. )

 Bardzo mocny i skuteczny system immunologiczny rekinów zasługuje na szczególną uwagę.
Ich rany szybko się goją i prawie nigdy nie ulegają zakażeniom.
Właściwością systemu immunologicznego rekinów jest to, że cały czas wytwarza i wprowadza do krwiobiegu przeciwciała, podczas gdy system immunologiczny człowieka na ogół śpi i aktywizuje się tylko wtedy, gdy trzeba zacząć walkę z jakimś zarazkiem.

Nic dziwnego , że chrząstkę rekina zaczęto wykorzystywać w profilaktyce, jak również wspomagająco w niektórych przypadkach leczenia .

  Stwierdzono, że chrząstka najlepiej działa:
- na guzy lite, szybko rosnące, tworzące dużo naczyń krwionośnych, np. nowotwory sutka, prostaty, jajników, szyjki macicy, mózgu , a także nowotwory wątroby i nerek

 - wspomagająco w leczeniu łuszczycy i in. chorób skóry

 - zapobiegająco na stany zapalne i w leczeniu chorób oczu związanych z cukrzycą

 - w leczeniu stanów zapalnych np. reumatoidalne zapalenie stawów, zapalenia kości i stawów .
 Składnikami, które tak korzystnie wpływają na układ stawowy są : glukozamina i chondroityna, które regenerują chrząstki stawowe oraz zapewniają wytworzenie odpowiedniej ilości mazi stawowej, niezbędnej do prawidłowego działania stawów

 - u osób zajmujących się sportem i kulturystyką, zwłaszcza do leczenia dolegliwości stawów kolanowych

 Uwaga!!!

 Chrząstki nie powinny przyjmować:
- kobiety w ciąży i karmiące, dzieci
- osoby ze  świeżymi złamaniami kości, pacjenci po świeżo przebytym zawale serca, zabiegu operacyjnym,
 - osoby w trakcie leczenia nowotworowego
Chrząstkę można wprowadzić dopiero po 6 tygodniach od zakończenia leczenia.

  Chrząstką nie da się zastąpić klasycznych metod leczenia nowotworów.

Skład:

100% czystej wysuszonej chrząstki rekina - 750mg

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.