CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

Preparaty wspomagające procesy trawienia

Trawienie, to proces mający na celu rozłożenie spożytych z pokarmem białek, tłuszczy i węglowodanów na proste składniki, które organizm będzie mógł wchłonąć i wykorzystać do tworzenia energii, naprawy uszkodzonych komórek oraz wszystkich reakcji zachodzących wewnątrz nas.. Tylko właściwy proces trawienia i zdrowe jelita pozwolą idealnie wykorzystać substancje odżywcze. W obecnych czasach silnie przetworzona żywność, pośpiech, ciągły stres są powodem niektórych problemów trawiennych. Z pomocą przychodzi Natura ofiarując nam rośliny bogate w błonnik i enzymy trawienne. Istnieje także ścisły związek między prawidłowym funkcjonowaniem układu pokarmowego, a obecnością „ przyjaznej” flory bakteryjnej.
Pełen opis grupy [ pokaż / schowaj ]

AC-Zymes

Opis działania:

Przyjazna flora bakteryjna.
90 lat temu laureat nagrody Nobla, Ilia J. Miecznikow, zauważył, że w niektórych częściach Europy Pdn, ludzie żyją znacznie dłużej niż gdzie indziej.
Odkrył wtedy bakterię i nazwał ją Lactobacillus Acidophilus, stwierdził również, że jest skuteczniejsza od bakterii L. bulgaricus-  w układzie trawiennym potrafi przeżyć 10 dni lub nawet więcej.
 Jest to ważne, ponieważ pożyteczne bakterie jelita giną w ciągu 5 dni, jeśli brak tam kwasu mlekowego lub laktozy otrzymywanych dzięki działaniu np. bakterii Acidophilus.

 Preparat Ac- Zymes, są to kapsułki zawierające żywe kultury bakterii Lactobacillus Acidophilus, niezbędne do ochrony dobroczynnych bakterii jelitowych, jak również zmniejszające ryzyko powstania toksyn w jelitach.

 1 kapsułka zawiera 2 miliardy żywych bakterii. Lactobacillus Acidophilus :
 -wytwarza niekorzystne środowisko dla rozmaitych zarazków chorobotwórczych, np. mikrokokków, clostridium, bakterii coli oraz grzybów

 - wspomaga produkcję w organizmie słabego antybiotyku ( colistynu ), w związku z czym leczenie antybiotykami może okazać się zbędne

- obniża poziom cholesterolu

 - likwiduje niemiły zapach z ust, który jest powodowany procesem rozkładu pokarmu

- regularnie stosowany utrzymuje w czystości jelita, zapobiega wzdęciom

 - odgrywa rolę w syntezie istotnych dla organizmu witamin z grupy B,

 - wspomaga leczenie trądziku i in. dolegliwości skórnych

 - utrzymują w dobrej formie układ immunologiczny, nasilają produkcję przeciwciał i aktywność komórek tzw. "naturalnych zabójców".

 Nauka nie zna żadnej odmiany tej bakterii, która byłaby szkodliwa dla ludzkiego organizmu.

Skład:

Żywe kulury bakterii Lactobacillus acidophillus - 2 miliardy

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.