CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

Preparaty roślinne

Do tej pory zbadano zaledwie ok. 5% roślin rosnących na Ziemi, nad wieloma prowadzone są nadal prace badawcze. Naukowcy zauważyli, że niektóre rośliny pobudzają odporność własną naszego organizmu, dzięki czemu człowiek może osiągnąć zdrowie, eliminując u siebie wiele dolegliwości bez niepotrzebnych wizyt u lekarza, stosowania leków chemicznych, no i oczywiście skutków ubocznych po ich zażyciu. Już w egipskim papirusie Ebersa z roku 1550 p.n.e. figuruje aż 900 recept lekarskich, które w większości są różnymi kompozycjami leków naturalnych. Ziołolecznictwo wzbogacane było przecież wielowiekowymi doświadczeniami, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Działanie lecznicze danej rośliny zależy od wszystkich jej składników, a nie od pojedynczej substancji w niej zawartej. Mając tę wiedzę, naukowcy CaliVita stworzyli całą gamę preparatów o tak wszechstronnym działaniu. Połączenie natomiast kilku roślin w jedną tabletkę, powoduje, że składniki te działają synergiczne wzmacniając się nawzajem
Pełen opis grupy [ pokaż / schowaj ]

White Willow

Opis działania:

 Kora białej wierzby - od najdawniejszych czasów stosowana w lecznictwie ludowym.

 Biała wierzba jest znanym środkiem :
- uśmierzającym ból
- znoszącym gorączkę
- wzmacniającym
- oczyszczającym krew

Współczesna nauka potwierdza wpływ białej wierzby na obniżenie gorączki. Jej kora zawiera wiele glikozydów salicylowych ( salicyna, salikortyna, salirepozyd ) oraz garbniki ( kwas taninowy ), żywice i szczawiany.
 
To "naturalna aspiryna".

Z pochodnych kwasu salicylowego, zawartych w korze organizm wytwarza kwas salicylowy.
White Willow  nie podrażnia śluzówki żołądka  ani nie wywołuje innych objawów , które mogą  powstać po zażywaniau aspiryny syntetycznej(  uszkodzenie układu trawiennego, odruchy wymiotne, biegunka, krwawienie, owrzodzenie żołądka, reakcje alergiczne, szum w uszach lub utrata słuchu).

 White Willow może być podawana dzieciom poniżej 10 roku życia. działa przeciwgorączkowo, przeciwzapalnie, w chorobach stawów i kręgosłupa, uśmierza ból, oczyszcza krew, pomocna w  zapobieganiu zawałom serca.

Skład:

Kora białej wierzby - 400mg

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.