CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

Tylko dla kobiet, tylko dla mężczyzn

Zdrowie, to równowaga pomiędzy umysłem, duszą i ciałem. Jej zachwianie powoduje, że zaczynamy chorować. W życiu kobiet, jak i mężczyzn występują takie okresy, w których czują, że potrzeba im czegoś więcej, co doda im energii i siły. U kobiet takim okresem jest okres ciąży i karmienia oraz okres okołomenopauzalny, a u mężczyzn okres, w którym napięcie nerwowe oraz obciążenia psychiczne negatywnie wpływają nie tylko na ich emocje, ale także na ich życie seksualne.
Pełen opis grupy [ pokaż / schowaj ]

Vital Woman - już w Polsce NOWOŚĆ

Opis działania:

 Składniki roślinne preparatu wzmacniają ogólne samopoczucie i kondycję organizmu kobiet, wspierając jednocześnie sferę ich życia intymnego.

 Składniki:
- Liść Damiana- wzmacnia układ nerwowy, reguluje wydzielanie hormonów. Bardzo przydatny w zwalczaniu łagodnych stanów depresyjnych i lękowych. Polecany , jako środek wzmagający aktywność seksualną.

- Korzeń Suma- jedno z najważniejszych ziół Amazonii. Jest adaptagenem, tzn. normalizuje funkcje organizmu i pomaga mu łagodniej reagować na stres.
Posiada ogólne działanie wzmacniające, przeciwdziała zmęczeniu, dodaje energii , zwiększa odporność i seksualne pożądanie.


 - Korzeń Maca- nazywany amazońskim żeń- szeniem. Poprawia zasoby energii organizmu, jego witalność i wytrzymałość. U kobiet zwiększa libido, reguluje krwawienia miesięczne i równowagę hormonalną. Szczególnie polecany w okresie menopauzy.

 - Korzeń kolcorośla lekarskiego- wykazuje ogólne działanie wzmacniające, oczyszczające. Polecany, jako skuteczny środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy.

 - Owoc palmy sabalowej- polecany kobietom w przypadku dolegliwości związanych z narządem rodnym. Reguluje wydzielanie hormonów. Zalecany przy oziębłości płciowej.


 - Guarana- poprawia zdolność koncentracji, likwiduje objawy zmęczenia

Vital Woman łagodzi wahania nastroju, napięcia, poprawia samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Wzmacnia sferę psychiczną, fizyczną oraz intymną.

 Źródło: Katalog produktów CaliVita International

Skład:

Sproszkowany liść Damiana - 100mg,
Sproszkowany korzeń Suma - 100mg,
  Sproszkowany korzeń Maca - 100mg,
 Korzeń kolcorośla lekarskiego( Sarsaparilla) - 50mg,
  Sproszkowane jagody palmy sabalowej - 50mg,
 Ekstrakt z guarany (std. 22% kofeiny) - 100mg
Sproszkowany korzeń Catuaba - 25 mg

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.