CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

Tylko dla kobiet, tylko dla mężczyzn

Zdrowie, to równowaga pomiędzy umysłem, duszą i ciałem. Jej zachwianie powoduje, że zaczynamy chorować. W życiu kobiet, jak i mężczyzn występują takie okresy, w których czują, że potrzeba im czegoś więcej, co doda im energii i siły. U kobiet takim okresem jest okres ciąży i karmienia oraz okres okołomenopauzalny, a u mężczyzn okres, w którym napięcie nerwowe oraz obciążenia psychiczne negatywnie wpływają nie tylko na ich emocje, ale także na ich życie seksualne.
Pełen opis grupy [ pokaż / schowaj ]

Vital Man - już w Polsce NOWOŚĆ

Opis działania:

 Unikalny, odpowiednio dobrany zestaw roślin leczniczych dostosowany do potrzeb dojrzałego mężczyzny, przywracający mu witalność i dobry nastrój.

Skład preparatu:

- Żeń- szeń syberyjski- wspaniała roślina, która uwzględnia specyficzne potrzeby męskiego organizmu. Jest adaptagenem, zwiększa zasób sił życiowych i zdolność organizmu do radzenia sobie ze stresem, znacznie poprawia wydolność .

  - Muira Puama- nazywany jest przez Indian amazońskich" drzewem potencji" lub" korzeniem mężczyzny". Zawiera beta- fitosterol, zwiększający seksualne pożądanie i potencję

- Jogoda jałowca brazylijskiego- najważniejszy afrodyzjak puszczy amazońskiej. Wykazuje silne działanie wzmacniające, pozwala przezwyciężać zmęczenie. Zwiększa libido, zwł. u mężczyzn. Stymulując centralny układ nerwowy, może przeciwdziałać impotencji.

- Liść Damiana- wzmacnia układ nerwowy, reguluje wydzielanie hormonów. Bardzo przydatny w zwalczaniu łagodnych stanów depresyjnych i lękowych. Polecany , jako środek wzmagający aktywność seksualną.

 - Korzeń kolcorośla lekarskiego- wykazuje ogólne działanie wzmacniające, oczyszczające. Polecany, jako skuteczny środek przeciwzapalny, antyseptyczny i przeciwgorączkowy. Nasila działanie testosteronu.

 - Pokrzywa- reguluje procesy metaboliczne, dodaje energii, korzystnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie prostaty.

- Korzeń Maca- nazywany amazońskim żeń- szeniem. Poprawia zasoby energii organizmu, jego witalność i wytrzymałość.

 - Guarana- poprawia zdolność koncentracji, zapobiega uczuciu zmęczenia psychicznego.

Dzięki wspaniałym składnikom, preparat zwiększa odporność na stres i niesprzyjające warunki, w jakich przyszło mężczyźnie pracować lub żyć, dodaje energii, poprawia kondycję fizyczną oraz sprawia, że związek z partnerką rozkwita na nowo.


 Źródło: katalog produktów CaliVita International

Skład:

Korzeń żeń-szenia syberyjskiego - 100mg,
 korzeń Muira Puama - 100mg,
 Jagoda jałowca brazylijskiego - 25mg,
 Liść Damiana - 50mg,
 Korzeń kolcorośla lekarskiego - 50mg,
 Korzeń pokrzywy - 50mg,
Korzeń Maca - 50mg,
 Ekstrakt z guarany (std. 22% kofeiny) - 100mg

Pozostałe składniki: fosforan wapnia( fosforan dwuwapniowy), celuloza mikrokrystaliczna, kwasy tłuszczowe(kwas stearynowy), sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana.

Sposób użycia: 1-2 tabl. dziennie 1/2 godziny przed posiłkiem.

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.