CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

Preparaty roślinne

Do tej pory zbadano zaledwie ok. 5% roślin rosnących na Ziemi, nad wieloma prowadzone są nadal prace badawcze. Naukowcy zauważyli, że niektóre rośliny pobudzają odporność własną naszego organizmu, dzięki czemu człowiek może osiągnąć zdrowie, eliminując u siebie wiele dolegliwości bez niepotrzebnych wizyt u lekarza, stosowania leków chemicznych, no i oczywiście skutków ubocznych po ich zażyciu. Już w egipskim papirusie Ebersa z roku 1550 p.n.e. figuruje aż 900 recept lekarskich, które w większości są różnymi kompozycjami leków naturalnych. Ziołolecznictwo wzbogacane było przecież wielowiekowymi doświadczeniami, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Działanie lecznicze danej rośliny zależy od wszystkich jej składników, a nie od pojedynczej substancji w niej zawartej. Mając tę wiedzę, naukowcy CaliVita stworzyli całą gamę preparatów o tak wszechstronnym działaniu. Połączenie natomiast kilku roślin w jedną tabletkę, powoduje, że składniki te działają synergiczne wzmacniając się nawzajem
Pełen opis grupy [ pokaż / schowaj ]

Super Soya Lecithin

Opis działania:

Czy zdarzyło Ci się zapomnieć o ważnych terminach, czy spotkaniach ? Czeka Cię egzamin, a w głowie masz pustkę.
 Wprowadź do swego codziennego pożywienia lecytynę sojową, która wpłynie korzystnie na wszystkie procesy intelektualne i ułatwi Ci życie.

 Główne składniki lecytyny to cholina i inozytol.
  Cholina należy do grupy witamin B , odgrywa kluczową rolę w strukturze błon komórkowych i często łączy się z witaminami.
 Jako jedna z nielicznych substancji przenika barierę krew- mózg, będącą zabezpieczeniem ośrodkowego układu nerwowego przed różnymi substancjami dostarczanymi w diecie.

 Cholina,
- wchodząc bezpośrednio do komórek mózgu- zwiększa aktywność neuroprzekaźników, które przenoszą informację z jednej komórki do innej
 - bierze udział w reakcjach chemicznych procesów zapamiętywania i uczenia się
- jest emulgatorem tłuszczów, tzn .rozbija duże cząsteczki tłuszczu na mniejsze, zapobiegając tym samym osadzaniu się cholesterolu na ścianach tętnic oraz wytrącaniu go w pęcherzyku żółciowym w postaci kamieni
- wykorzystywana przez wątrobę do odtruwania w przypadku nadużywania alkoholu

Inozytol- należy również do grupy witamin B, rozpuszczalna w wodzie, ale o działaniu lipotropowym ( spala i rozkłada tłuszcz ).
 - podobnie, jak cholina, odgrywa ważną rolę w odżywianiu komórek mózgu
- bierze udział w metabolizmie tłuszczów i cholesterolu
- zapobiega wypadaniu włosów
- zapobiega występowaniu wyprysku skórnego
- działa uspokajająco

Super Soya Lecithin to preparat, który wzmocni Twoje zdolności intelektualne, poprawi pamięć i koncentrację, zmniejszy bóle stawów, pomocny jest w mastopatii, nada połysk Twoim włosom i zapobiegnie ich wypadaniu.

Skład:

Lecytyna sojowa - 1200mg w tym: fosfatydylocholina - 180mg, fosfatydyloetanoloamina - 156mg, fosfatydyloinozytol - 120mg

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.