CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

Podwodne skarby

Wodna flora i fauna są nie tylko źródłem pięknych doznań wzrokowych, ale także źródłem cennych składników odżywczych, niezbędnych dla zdrowia – przyczyniają się bowiem do wspierania prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Ryby z zimnych mórz północnych m.in. łosoś, są znakomitych źródłem NNKT- Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych – typu omega 3, które są bardzo istotne dla właściwego rozwoju układu nerwowego i w prawidłowej pracy układu krążenia. Rekiny charakteryzują się niespotykanym zdrowiem. Chrząstka z rekina, przyjmowana jako suplement, wspiera prawidłowe funkcjonowanie stawów. Wodorosty - algi, stanowią znakomite źródło minerałów i innych składników odżywczych o idealnej kompozycji, m in. białka i żelaza, którego zawierają dużo więcej niż mięso - znakomite dla wegetarian.
Pełen opis grupy [ pokaż / schowaj ]

Spirulina Max

Opis działania:

Spirulina, to alga słodkowodna, niebieskozielona, zawierająca chlorofil.

 Algi, lub inaczej glony- to rośliny o prostej budowie, żyjące przeważnie w wodzie. Zawierają więcej witamin i minerałów niż wiele produktów spożywczych, dlatego ostatnio coraz częściej używa się ich, jako naturalnych dodatków żywieniowych, podobnie, jak morskich wodorostów.
 J est to doskonała substancja odżywcza. Aż 40-60 % zawartości jej suchej masy, to małe molekuły, łatwo przyswajalne przez organizm.

 Algi zawierają pełnowartościowe białko, dlatego też zastępują mięso w diecie wegetariańskiej. Zawartość minerałów (żelaza, potasu, wapnia, siarki, jodu ) i pierwiastków śladowych (mangan, cynk, krzem ), wyróżnia algi spośród wszystkich żywych organizmów.

 Pozyskuje się z nich na przemysłową skalę m.in.jod, mangan i brom.
W algach szczególnie wysoka jest zawartość jodu i potasu, dlatego korzystnie oddziałują na zdrowie osób przyjmujących środki moczopędne. Dzięki zawartości naturalnego jodu w określonych przypadkach normalizują niedoczynność tarczycy. Są najlepszym naturalnym źródłem łatwo przyswajalnego żelaza.

 Tak duża zawartość składników mineralnych niweluje zakwaszenie organizmu i przywraca równowagę kwasowo- zasadową. Spirulina posiada zdolność odtruwania organizmu z metali ciężkich i innych toksyn.

 Te proste rośliny zawierają m.in.witaminy z grupy B, w tym również B12 ( typowo mięsną witaminę ), beta- karoten, witaminy C, E, K Glony oferują nam także inne korzyści zdrowotne. W dużych ilościach znajdują się w nich kwasy nukleinowe ( RNA- DNA ), kwas linolenowy oraz chlorofil.
Ten ostatni związek często nazywa się " skoncentrowaną siłą słońca ".
 Oczyszcza organizm ze zbędnych produktów przemiany materii, wspomaga pracę serca, obniża ciśnienie krwi i poziom cholesterolu, jest skutecznym środkiem przyspieszającym gojenie ran i wrzodów.
Spirulina pobudza mechanizmy naprawcze już uszkodzonego DNA, co ma niebagatelne znaczenie w profilaktyce nowotworów.
 Algi wzmacniają system immunologiczny, stanowią naturalną i bezpieczną broń, pomagającą nam zwalczyć wirusy i bakterie. Stwierdzono, że niebiesko-zielona spirulina zawiera rozmaite związki chemiczne, które hamują apetyt, a u niektórych osób mogą stabilizować poziom glukozy we krwi.

 Stosowanie spiruliny zapewnia bardzo duży wzrost witalności organizmu.

Źródło: Katalog produktów CaliVita International

Skład:

Spirulina (alga) - 500mg

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.