CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

Preparaty roślinne

Do tej pory zbadano zaledwie ok. 5% roślin rosnących na Ziemi, nad wieloma prowadzone są nadal prace badawcze. Naukowcy zauważyli, że niektóre rośliny pobudzają odporność własną naszego organizmu, dzięki czemu człowiek może osiągnąć zdrowie, eliminując u siebie wiele dolegliwości bez niepotrzebnych wizyt u lekarza, stosowania leków chemicznych, no i oczywiście skutków ubocznych po ich zażyciu. Już w egipskim papirusie Ebersa z roku 1550 p.n.e. figuruje aż 900 recept lekarskich, które w większości są różnymi kompozycjami leków naturalnych. Ziołolecznictwo wzbogacane było przecież wielowiekowymi doświadczeniami, przekazywanymi z pokolenia na pokolenie. Działanie lecznicze danej rośliny zależy od wszystkich jej składników, a nie od pojedynczej substancji w niej zawartej. Mając tę wiedzę, naukowcy CaliVita stworzyli całą gamę preparatów o tak wszechstronnym działaniu. Połączenie natomiast kilku roślin w jedną tabletkę, powoduje, że składniki te działają synergiczne wzmacniając się nawzajem
Pełen opis grupy [ pokaż / schowaj ]

Pure Yucca

Opis działania:

 "Drzewo życia" tak nazywana przez Indian z powodu swych unikalnych właściwości.

Wiecznie zielona roślina, pochodząca ze Stanów Zjednoczonych, Meksyku i Karaibów.

Pure Yucca- to sproszkowana łodyga jukki.
Jej sekret tkwi w tym, że potrafi wzmocnić i wyregulować naturalne procesy odtruwające i oczyszczające organizm.
  Oczyści zarówno jelita z zalegających mas kałowych, drogi oddechowe z nadmiaru śluzu, stawy z nagromadzonych tam kryształów, kości z metali ciężkich, jak i wątrobę , nerki i mózg z nagromadzonych tam toksyn.

 Jukka ułatwia wchłanianie substancji odżywczych i polepsza trawienie pokarmów.

  Wspomaga leczenie:
- stawów w chorobach reumatycznych (likwiduje ich ból i sztywność)
-przewlekłych chorób jelita grubeg (polipy, choroba Leśniowskiego Cohna )
- wspomaga odchudzanie.

 Podczas kuracji Pure Yucca należy wypijać ok. 2-3 l. wody dziennie, wspomagając w ten sposób wypłukanie i wydalenie wszystkich toksyn z organizmu.

Skład:

Sproszkowana łodyga Jukki - 500mg

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.