CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

Witaminy

Witaminy to mikroskopijne cząsteczki, które uruchamiają wszystkie życiowe procesy zachodzące w przemianie materii roślin, zwierząt i ludzi. Obecnie, za pomocą nowoczesnych urządzeń, naukowcy wciąż odkrywają nowe, fascynujące i niekiedy niemal niewiarygodne informacje o witaminach. 70 bilionów komórek naszego organizmu potrzebują witamin nie raz w tygodniu, nie raz na dzień, lecz każdej minuty i sekundy. W procesie przemiany tlenu w energię, w organizmie powstają produkty uboczne. Podobnie, jak przy spalaniu drewna wytwarza się ciepło, ale także dym, jako produkt uboczny, tak przy spalaniu przez organizm tlenu, jako produkty uboczne powstają niebezpieczne wolne rodniki - utleniacze - oksydanty, powodujące poważne uszkodzenia komórek. Jeśli w Twoim organizmie znajduje się dostateczna ilość sprzymierzeńców czyli naturalnych witamin i antyoksydantów, odzyskujesz zdrowie , jeśli nie - zwyciężają wrogowie (wolne rodniki), wywołując różne schorzenia.
Pełen opis grupy [ pokaż / schowaj ]

C Plus

Opis działania:

Preparat zawierający witaminę C pochodzącą z owoców dzikiej róży oraz bioflawonoidy, które chronią witaminę przed przedwczesnym rozpadem, podwyższając efektywność jej działania aż do 20 razy !!
Vit.C jest to jeden z najgenialniejszych wynalazków Natury-zwierzęta ( prócz niektórych nietoperzy, rezusa i kilku in. )syntetyzują ją samodzielnie z glukozy- z tego właśnie powodu nigdy się nie przeziębiają.
Człowiek niestety, nie potrafi jej samodzielnie wytwarzać i dlatego musi ją codziennie przyjmować z pożywieniem lub w postaci suplementów.
Witamina C bierze udział nie tylko w procesach kreatywnego myślenia,ale również w życiu emocjonalnym, stabilizuje psychikę, wspomaga system immunologiczny, jest najlepszym ,bo skutecznym i ogólnie działającym eliksirem młodości.
Witamina C jest uprzywilejowana wśród innych witamin, wchłania się do krwi błyskawicznie już poprzez śluzówkę jamy ustnej. Nie jest to przypadkowe, organizm chce jak najszybciej uzupełnić brakujące ilości tej cennej substancji.

Wspomaga:
- gojenie się ran,
-wchłanianie żelaza, wapnia,
- tworzenie hemoglobiny,
-wytwarzanie kolagenu, wykorzystywanego do odbudowy ścięgien, chrząstek i mięśni całego ciała.
Wpływa
na poprawę nastroju oraz pozytywne nastawienie do życia.
Chroni
przed infekcjami,wspaniała dla alergików i astmatyków.

Bioflawonoidy i wit.C wzmacniają, wygładzają i uelastyczniają ścianki naczyń krwionośnych-od największych żył i tętnic, po te najdrobniejsze naczynia włosowate. Dzięki temu zmniejszeniu ulegają żylaki i hemoroidy ,mamy zdrowe dziąsła, ładną twarz bez popękanych naczynek, a nogi bez pajączków.
Jest to witamina naturalna i nie można jej przedawkować.

Skład:

Witamina C - 75mg, Bioflawonoidy - 100mg, sproszkowany owoc dzikiej róży - 100mg

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.