CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

Preparaty wspomagające procesy trawienia

Trawienie, to proces mający na celu rozłożenie spożytych z pokarmem białek, tłuszczy i węglowodanów na proste składniki, które organizm będzie mógł wchłonąć i wykorzystać do tworzenia energii, naprawy uszkodzonych komórek oraz wszystkich reakcji zachodzących wewnątrz nas.. Tylko właściwy proces trawienia i zdrowe jelita pozwolą idealnie wykorzystać substancje odżywcze. W obecnych czasach silnie przetworzona żywność, pośpiech, ciągły stres są powodem niektórych problemów trawiennych. Z pomocą przychodzi Natura ofiarując nam rośliny bogate w błonnik i enzymy trawienne. Istnieje także ścisły związek między prawidłowym funkcjonowaniem układu pokarmowego, a obecnością „ przyjaznej” flory bakteryjnej.
Pełen opis grupy [ pokaż / schowaj ]

Nopalin

Opis działania:

Składnikiem tego preparatu jest sproszkowany kaktus z rodziny opuncja- nopal.

Nopal- skarb pustyni, znany od wieków i wykorzystywany jako pożywienie m. in. przez mieszkańców Meksyku i Wysp Kanaryjskich.
Jedzą go na różne sposoby : gotowany, pieczony, z grilla, na surowo w postaci sałatek, lub soku.

Powszechne spożycie nopalu sprawia, że wśród ludności Meksyku notuje się jedynie 4 % przypadków zachorowania na cukrzycę.

Nopal bowiem skutecznie reguluje poziom glukozy we krwi.
Na liście Światowej Organizacji Zdrowia ( WHO ), która zawiera blisko 30000 tysięcy roślin leczniczych, nopal znajduje się na wysokim miejscu.

Dzięki temu, że nopal jest bogatym źródłem witamin B, C, białka, minerałów, gł. wapnia, potasu, magnezu, krzemu, aminokwasów, (17, w tym 8 jest niezbędnych, których organizm nie potrafi sam sobie wytworzyć ), uważa się go za świetny środek odżywczy i wzmacniający, polecany szczególnie osobom przemęczonym, osłabionym i w okresie rekonwalescencji po chorobie.

Nopal, to również obfitość błonnika, zarówno rozpuszczalnego, jak i nierozpuszczalnego.
Dzięki temu oczyszcza organizm z toksyn, reguluje procesy trawienne, zmiękcza stolec, zwiększa jego masę, co sprzyja regularnemu i obfitemu wypróżnianiu się.
Sprzyja to zgubieniu zbędnych kilogramów i zachowaniu ładnej sylwetki.
  Regularne wypróżnianie to również znakomita profilaktyka chorób jelita grubego (nowotworów, żylaków odbytu, uchyłkowatości jelit. ).

Należy pamiętać jednak, żeby do 1 tabletki Nopalin wypijać całą szklankę letniej wody!!!

Nopal wpływa korzystnie na pracę wątroby, wiąże kwasy żółciowe, obniża poziom cholesterolu i trójglicerydów, reguluje poziom glukozy we krwi, co ma decydujące znaczenie dla osób chorujących na miażdżycę czy cukrzycę.

Nopal dzięki obfitości składników odżywczych , oddziałuje korzystnie na cały organizm, przede wszystkim na układ krążenia, odpornościowy, nerwowy, a także na pracę gruczołów dokrewnych.

Ciekawostka
Codzienna dieta mieszkańców Afryki zawiera 55 g błonnika, dla porównania- przeciętny Europejczyk zjada zaledwie 22 g błonnika dziennie.
Odsetek chorób jelit- takich jak zapalenie wyrostka robaczkowego, zapalenie śluzówki jelit i rak jelita grubego- jest w Afryce najniższy.

  Do Ciebie wyłącznie należy decyzja - czy Nopalin będzie preparatem godnym Twego zainteresowania.

Skład:

Wysuszony Nopal - 300mg

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.