CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

Preparaty wspomagające procesy trawienia

Trawienie, to proces mający na celu rozłożenie spożytych z pokarmem białek, tłuszczy i węglowodanów na proste składniki, które organizm będzie mógł wchłonąć i wykorzystać do tworzenia energii, naprawy uszkodzonych komórek oraz wszystkich reakcji zachodzących wewnątrz nas.. Tylko właściwy proces trawienia i zdrowe jelita pozwolą idealnie wykorzystać substancje odżywcze. W obecnych czasach silnie przetworzona żywność, pośpiech, ciągły stres są powodem niektórych problemów trawiennych. Z pomocą przychodzi Natura ofiarując nam rośliny bogate w błonnik i enzymy trawienne. Istnieje także ścisły związek między prawidłowym funkcjonowaniem układu pokarmowego, a obecnością „ przyjaznej” flory bakteryjnej.
Pełen opis grupy [ pokaż / schowaj ]

Meal Time

Opis działania:

Enzymy trawienne z owocu papai.
Najważnejszy z nich to papaina, nazywana roślinną pepsyną.
Zmiękcza mięso ułatwiając trawienie go.

Papaja może być szczególnie pomocna dla chorych i cierpiących na dolegliwości stawów, którzy stosują duże ilości aspiryny oraz dla chorych, którzy z powodu chorób zapalnych muszą zażywać sterydy.
Papaja również zapobiega wzdęciom oraz uczuciu ciężkości po wstaniu od stołu.
1 tabletkę można ssać, lub rozgryzać w trakcie każdego posiłku.

Skład:

Enzymy papai - 250mg

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.