CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

Inne produkty

Oprócz preparatów, w skład których wchodzą witaminy, makro- i mikroelementy oraz ekstrakty roślinne, w ofercie firmy CaliVita® znajdują się również preparaty, których aktywne składniki wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, syntezę białek i zwiększenie masy mięśniowej, syntezę tlenku azotu – substancji, która rozszerza naczynia krwionośne i która ma wpływ na siły witalne człowieka, regenerację komórek wątroby oraz wspomagające jej pracę.
Pełen opis grupy [ pokaż / schowaj ]

Liver Aid

Opis działania:

Unikalne połączenie osiągnięć współczesnej nauki z doskonałością natury.

Wątroba- pierwszy filtr organizmu, pracuje dla nas dzień i noc niczym olbrzymie zakłady chemiczne . Odtruwa nasz organizm ze wszystkich trucizn, z jakimi zetknęliśmy się w ciągu dnia w pracy zawodowej, w domu, bądź na ulicy.
Mogą to być dymy pochodzące z zakładów przemysłowych produkujących środki chemiczne, spaliny samochodowe , środki czystości, które przypadkowo dostały się do naszego przewodu pokarmowego, a które mogą wywołać ostre zatrucie.
Substancje takie jak chlor, środki dezynfekcyjne, metale ciężkie, środki owadobójcze i chwastobójcze, produkty otrzymywane z ropy naftowej i rozpuszczalniki, stają się częścią codziennego życia. Wnikają do organizmu człowieka i upośledzają prawidłową czynność narządów, gruczołów, tkanek i komórek.

Najlepszą linią obrony dla nas jest zwiększenie ilości spożywanych antyoksydantów oraz postępowanie chroniące wątrobę i nerki- filtry naszego organizmu .

Odtruwające funkcje wątroby są trojakiego rodzaju :

1. Filtrowanie krwi w celu oddzielenia bakterii, endotoksyn i kompleksów antygen- przeciwciało powstających w przewodzie pokarmowym. Prawidłowo funkcjonująca wątroba potrafi oczyścić krew z 99 % bakterii i innych toksyn, zanim przedostaną się ponownie do krążenia ogólnego.

2. Wytwarzanie i wydzielanie żółci do przewodu pokarmowego, gdzie wiąże się ona z włóknami błonnika i ostatecznie ulega wydaleniu z organizmu.

3. Neutralizowanie toksyn.

W czasie tej pracy powstaje bardzo dużo wolnych rodników i dlatego kiedy brakuje odpowiedniego zabezpieczenia w postaci antyoksydantów, wątroba podlega jednocześnie uszkodzeniu przez wyprodukowane wolne rodniki.
Wątroba ma bardzo duże zdolności do regeneracji. Czasem tylko trzeba jej trochę pomóc, dostarczając organizmowi odpowiedni zestaw składników .

Głównym składnikiem Liver Aid jest ekstrakt z sylimaryny, pochodzący z ostropestu plamistego.
Ostropest zawiera sok mleczny, który wypływa z jego rozerwanych liści i łodyg. Chociaż był rośliną znaną od stuleci jako lek na wątrobę, dopiero w ostatnich dwóch dekadach odkryto jego czynny składnik- sylimarynę zawierającą grupę flawonoidów.
Związki te jako antyoksydanty wybitnie chronią wątrobę przed szkodliwym działaniem oksydacji, a także wzmacniają procesy odtruwające zachodzące w wątrobie.

Sylimaryna podnosi poziom glutationu w komórkach wątroby aż o 50 %. Im wyższy jest poziom glutationu w wątrobie, tym większe są możliwości odtruwania organizmu przez wątrobę. Ponadto naukowcy niemieccy stwierdzili, że sylimaryna także zwiększa aktywność innego antyoksydantu- dysmutazy ponadtlenkowej, w komórkach krwi.

Dla każdego chorującego na wątrobę człowieka, ostropest plamisty ( brzydki, szorstki, kolczasty chwast ) staje się zbawczym środkiem w zwalczaniu marskości, zapalenia wątroby, żółtaczki, skutków nadużycia alkoholu i leków.

Skład:

L-arginina - 100mg,
L-cysteina - 100mg,
L-ornityna - 100mg,
Metionina - 100mg,
Kwas alfaketoglutanowy - 100mg
L-carnityna - 50mg,
Cholina - 25mg,
Kwas alfaliponowy - 12,5mg,
Ekstarkt z sylimaryny - 15mg,
Chrom - 25mikrogramów,
Selen - 10mikrogramów

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.