CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

Inne produkty

Oprócz preparatów, w skład których wchodzą witaminy, makro- i mikroelementy oraz ekstrakty roślinne, w ofercie firmy CaliVita® znajdują się również preparaty, których aktywne składniki wspomagają utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu, syntezę białek i zwiększenie masy mięśniowej, syntezę tlenku azotu – substancji, która rozszerza naczynia krwionośne i która ma wpływ na siły witalne człowieka, regenerację komórek wątroby oraz wspomagające jej pracę.
Pełen opis grupy [ pokaż / schowaj ]

Cholestone

Opis działania:

To starannie dobrany zestaw składników naturalnego pochodzenia.

Miażdżyca i jej powikłania kliniczne w postaci zawału serca czy udaru mózgu to wciąż ogromny problem zdrowotny społeczeństw krajów wysoko rozwiniętych.
Nic więc dziwnego,że wyjaśnienie mechanizmu powstawania wczesnych zmian miażdżycowych jest ciągle przedmiotem wielu badań naukowych.

Obecnie już nikt nie neguje, że w tym procesie najważniejszymi czynnikami ryzyka , są genetyczne predyspozycje oraz sposób odżywiania się.
A zatem, dieta o wysokiej zawartości tłuszczu, uboga w błonnik, niewystarczająca podaż antyoksydantów i niezbędnych kwasów tłuszczowych - to główni sprawcy chorób sercowo- naczyniowych.
Obok " złych nawyków żywieniowych ", występują inne realne zagrożenia naszego zdrowia, a mianowicie uszkodzenie organizmu spowodowane przez wolne rodniki- produkty uboczne utleniania.

. Zgromadzone wyniki dowodzą , że wysokie spożycie substancji antyoksydacyjnych może zapobiec kilku ważnym chorobom degeneracyjnym naszego społeczeństwa i prawdopodobnie może nawet zwolnić proces starzenia się.
Źródło:Nutrition & Heath, wrzesień 2002, prof.dr n. med. Valeria Szedlak-Vadocz

Aby zwiększyć poziom antyoksydantów należy : zwiększyć spożycie świeżych owoców i warzyw ( dojrzałych w pełnym słońcu ) oraz systematycznie przyjmować substancje antyoksydacyjne w postaci suplementów diety.

Cholestone firmy CaliVita International to nowoczesny dodatek żywieniowy, którego składniki mogą chronić organizm przed rozwojem miażdżycy i związanym z tym ryzykiem zdrowotnym .

Obniżenie poziomu cholesterolu o 10 %, może obniżyć ryzyko zawału serca nawet o 20- 50 %!!!

Skład preparatu sprawia, że jest on o wielokierunkowym działaniu :
- olej lniany- jego składniki mają istotne znaczenie w profilaktyce chorób układu krążenia, obniżają ciśnienie krwi, zmniejszają skłonność do zakrzepów oraz regulują poziom tłuszczów we krwi,

- czosnek- rozpuszcza zakrzepy, zapobiega tworzeniu się blaszki miażdżycowej na ściankach naczyń krwionośnych,

 - lecytyna- oczyszcza naczynia krwionośne z nagromadzonych złogów, rozbija duże cząsteczki tłuszczu na małe drobinki, które można dużo łatwiej usunąć z organizmu

- antyoksydanty : Vit C i Vit. E- niezbędne dla zdrowego stanu wyściółki naczyń krwionośnych, zapobiegają utlenianiu tłuszczów nawzajem wzmacniajając swoje działanie,

- chrom- obniża poziom cholesterolu całkowitego i trójglicerydów, zwiększając jednocześnie poziom "dobrego cholesterolu"- HDL,

- pektyny z jabłek- błonnik rozpuszczalny- znakomicie wiążą i wydalają nadmiar tłuszczów przyjętych z pożywieniem, poprawiają pracę jelit i tworzą korzystne środowisko do rozwoju przyjaznej flory bakteryjnej.

Stosując Cholestone nie blokuje się wydzielania przez organizm koenzymu Q10, tak ważnego związku dla prawidłowej pracy serca.
Oczywiście zażywanie Cholestone to nie wszystko, aby ustrzec się chorób serca i układu krążenia.

Jeżeli jesteś w grupie ryzyka tzn. ktoś w rodzinie choruje lub chorował na te choroby, powinieneś przyjrzeć się bliżej temu, co jesz.
Zastosuj odżywianie zgodnie z grupą krwi, wprowadź więcej błonnika do swej codziennej diety, antyoksydanty: Vit C, Vit E, koenzym Q10, miłorząb japoński, no i oczywiście ruch w formie, jaka Ci odpowiada.

Przyjmując regularnie Cholestone znacznie poprawisz stan swojego zdrowia i być może lekarz zdziwi się, kiedy zobaczy wyniki Twojego następnego badania krwi.

Skład:

Olej lniany - 200mg,
Pektyny z jabłek - 200mg,
Czosnek - 100mg,
Witamina C - 60mg,
Witamina E - 10mg,
Chrom - 50mikrogramów,
Lecytyna - 100mg

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.