CaliVita - leki naturalne antyoksydanty MLM naturalne witaminy Grupa krwi grupakrwi.eu CaliVita - naturalne witaminy
Preparaty Naturalne CaliVita
Jolanta Kaczan
ul. Paderewskiego 8/134
63-100 Śrem
tel.: 0608 138 935
j.kaczan@produkty-zdrowotne.pl
GG #11549137
Menadżer CaliVita pomoże Ci być zdrowym, rozwinąć biznes, osiągnąć sukces oraz poznać ciekawych ludzi.

Człowiek jest wielki nie przez to kim jest, co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi - Jan Paweł II

Preparaty wspomagające odchudzanie

Liczenie kalorii to przeszłość. Zmień swoją przemianę materii poprzez odżywianie zgodne z grupą krwi i zastosowanie suplementów diety wspomagających odchudzanie. Istnieje wiele diet, często nazywanych cudownymi. Chcemy wyglądać zgrabnie i powabnie, głodzimy się, umartwiamy, aż w końcu nie mamy już sił cieszyć się z uzyskanego efektu. Spadło nam wprawdzie kilka kilogramów, ale jesteśmy nerwowe, jakieś apatyczne, szare, ciągle zmęczone i nie potrafimy się skoncentrować. Czy o to nam chodziło? Wracamy do starych nawyków, pojawia się efekt jo- jo, czyli waga wraca do tej sprzed odchudzania, a czasem mamy kilka wałeczków więcej. Jak zatem skutecznie i zdrowo „zgubić„ niepotrzebną tkankę tłuszczową ? Na początek - oczyszczenie organizmu z toksyn i odżywianie zgodne z grupą krwi. Do tego odpowiednia dawka aktywności fizycznej oraz preparat naturalny (zawierający roślinne substancje wspomagające odchudzanie), odpowiednio dobrany w zależności do potrzeb danej osoby. Skuteczny i bezpieczny.
Pełen opis grupy [ pokaż / schowaj ]

Chromium Max 500

Opis działania:

Jeśli jesteś ciągle zmęczony, nie masz energii życiowej, nie masz cierpliwości, a przy tym masz bóle głowy, wpadasz w depresję, sięgasz po kieliszek z alkoholem, lub po ukochane batoniki - może to świadczyć o niedoborze chromu.

 Jeszcze do 1977 r. nauka nie widziała w chromie istotnej dla życia substancji biologicznej .
 Zwykle kojarzono go ze zderzakami samochodowymi, lub błyszczącymi częściami lamp, czy innych urządzeń.

 Po tym okresie różne badania biochemiczne doprowadziły do rozwiązania zagadki chromu : brak chromu powoduje nadmierny spadek stężenia cukru we krwi.

Schorzenie to zaliczane jest obecnie do chorób XXI w.
Cierpi na nie- przynajmniej od czasu - do czasu, co trzeci człowiek na Ziemi, nie zawsze zdając sobie z tego sprawę.

 Aż nie do wiary, że dzienne zapotrzebowanie organizmu na chrom wynosi zaledwie 60-80 milionowych części grama.

  Chromium Max 500 zawiera chrom trójwartościowy, który nie jest toksyczny, nawet w ilościach 1000 x wyższych niż wynosi dzienne zalecane spożycie. Jest on w postaci pikolinianu chromu.
 Pikolinian chromu, jest to najbardziej przyswajalna postać chromu, ponieważ jest to kompleks chelatowy, w którym trzy cząsteczki kwasu pikolinowego ochraniają jeden jon chromu.

 Wyniki wielu przeprowadzonych badań epidemiologicznych i klinicznych potwierdziły, że wszystkie chelatowe związki chromu są bezpieczne i nietoksyczne.

Chrom
- korzystnie oddziałuje na procesy przemiany materii, zmniejszając jednocześnie ilość tkanki tłuszczowej,
-  pobudza wzrost mięśni, zwiększa wytrzymałość na wysiłek fizyczny
- organizm szybciej się regeneruje,
- powoduje zagęszczanie sieci receptorów insuliny na powierzchni komórki, dzięki czemu ułatwia komórkom przyswajanie glukozy,
- zmniejsza łaknienie na słodycze,
-  zmniejsza pociąg do alkoholu.

 Stres, złość, stołówkowe obiady, zwiększone spożycie makaronów, klusek, białego pieczywa, ciasta, słodyczy, słodkich napoi, a także wysiłek fizyczny związany z pracą, lub uprawianiem sportu, jak również wszelkiego typu zakażenia- oto , jak skutecznie można doprowadzić do zwiększonego wydalania chromu z organizmu.

 Po latach może to stać się przyczyną poważnych zaburzeń w przemianie materii.
Nadwaga, otyłość już dzisiaj zaliczane są do chorób XXI wieku.

  Specjaliści od żywienia stwierdzili, że w najlepszym przypadku zaledwie 1/3 populacji zjada dostateczną ilość chromu dzień w dzień.

 
Jeśli chcesz być zdrowy i sprawny, a także odzyskać upragnioną figurę- sięgnij po CHROMIUM MAX 500 z oferty CaliVita International.

Skład:

Pikolinian chromu - 500mikrogramów

[ « powrót ]

[ do góry ]
SUPREMO - Strony Internetowe Copyright © 2006-2009 Preparaty Naturalne CaliVita Jolanta Kaczan. All rights reserved.

Strona ta jest prowadzona, zarządzana i stanowi własność Jolanty Kaczan, Niezależnego Dystrybutora produktów CaliVita® International. Wyżej wymieniony Niezależny Dystrybutor ponosi wyłączną odpowiedzialność za poszczególne treści, jak i całkowitą zawartość strony internetowej. CaliVita® International ani żaden z jej oddziałów działających w poszczególnych krajach nie ponoszą odpowiedzialności za taką witrynę. Produkty w ofercie CaliVita®, występujące na tej stronie internetowej, posiadają status suplementu diety, odnoszą się do nich odpowiednie oświadczenia zdrowotne i nie mogą mieć zastosowania oświadczenia medyczne. Żadne oświadczenie, stwierdzenie, opinia lub informacja odnosząca się do któregokolwiek suplementu diety nie mogą zastępować porady lekarskiej.